Работа майские
Работа майские
Т. Шевченка
вул. Костянтинівська, 73-а
Хрещатик
вул. Прорізна, 4
(тимчасово не працює)
Графік роботи
Пн - Пт: 10.00 - 18.00
Сб: 10.00 - 16.00

Ремонт побутової техніки
та електроніки в Київі

оригінальними запчастинами з гарантією на ремонт до 12 місяців
Техніка, яку ми ремонтуємо
Не знайшли потрібний тип техніки?
Залиште замовлення і ми проконсультуємо Вас з можливості її ремонту
Безкоштовна діагностика
Безкоштовно проведемо діагностику техніки і виявимо причину несправності
Гарантія до 12 місяців
Надамо гарантію на виконаний ремонт і замінені запчастини
Доставка курʼєром по Київу
Заберемо техніку на ремонт і доставимо назад в зручний час

Сервісний центр Київ — полагодимо будь-яку техніку

Наша майстерня пропонує професійні послуги з ремонту електроніки та побутової техніки. Приймаємо в роботу сучасні аксесуари, а також пристрої минулих років випуску. Можемо відремонтувати прилади, від яких відмовилися в інших майстернях.

Поломка смартфона, телевізора або ноутбука вибиває зі звичної колії, завдає маси незручностей. Ми знаємо, наскільки вам дорогий ваш гаджет, тому гарантуємо оперативне відновлення його працездатності, а також дбайливе ставлення в процесі виконання ремонтних заходів.

Майстрам Firstservice щодня приносять у ремонт різні девайси. Найчастіше доводиться мати справу із мобільними телефонами. Ми усуваємо поломки, пов'язані з несправностями мікрофона, виконуємо перепрошивку, можемо замінити дисплей або захисне скло. Беремо в роботу мобільні телефони, залиті рідиною. На період ремонту пропонуємо клієнту підмінний смартфон зі схожими технічними параметрами.

Крім того, Сервісний Центр №1 приймає у ремонт:

 • Ноутбуки. Усуваємо несправності у пристроях різних виробників. Ремонтуємо блок живлення, відновлюємо працездатність пошкодженої матриці, міняємо петлі, що вийшли з ладу.
 • Планшети. Ушкодження можуть виникнути в результаті механічних ударів або падінь, часто «літає» система, немає сенсорної панелі. Майстри Сервіс №1 можуть усунути ці та інші несправності.
 • Комп'ютери. Переважна кількість поломок спричинена несправностями відеокарти, збоями в материнській платі, жорсткому диску, поломками системи охолодження.
 • Телевізори. Маємо досвід роботи з моделями різних брендів, усуваємо несправності в LED-, РК-телевізорах, ремонтуємо моделі з ЕПТ, плазмові панелі.
 • Пилососи. Звертайтеся до Першого Сервісу — ми усуваємо програмні збої в роботах-пилососах, робимо прилади, призначені для вологого та сухого прибирання.
 • Кухонну техніку. Відремонтуємо кавомолку, бетербродницю, тостер, хлібопічку, електродуховку та інші пристрої, що полегшують побут.
 • Аудіотехніку. Відновлюємо музичні центри, колонки, магнітофони, радіоприймачі.
 • Банківську техніку. Ремонтуємо ламінатори, принтери, факси, купюрозрахункові машинки та іншу оргтехніку.

Щоб ознайомитись із переліком техніки, яку ми ремонтуємо, перейдіть у відповідний розділ нашого сайту First Service. Не знайшли гаджет — зателефонуйте майстрам і розкажіть, який прилад вийшов з ладу. Майстри зорієнтують вас за вартістю та запропонують свої послуги.

Як працюють майстри у Сервісному Центрі Номер 1?

Як тільки прилад потрапляє до Сервісу Номер 1, насамперед фахівці виконують діагностику на дорогій апаратурі. Це дозволяє визначити тяжкість ушкоджень, їх локалізацію та виявити причини поломок. Після цього клієнту озвучують вартість ремонтних заходів, щоб він міг ухвалити рішення доцільності ремонту.

Далі:

 • відбувається розтин корпусу приладу;
 • професійне очищення від пилу та забруднень;
 • видаляються окислення на контактах;
 • здійснюється заміна деталей, що вийшли з ладу.

У своїй роботі майстри суворо дотримуються регламенту виробників техніки та використовують оригінальні комплектуючі, які ідеально сумісні з конкретними приладами. На завершальному етапі інженери проводять тестування щодо коректної роботи пристрою, після чого повертають гаджет клієнту із заповненим гарантійним талоном.

Чому вибирають Перший Сервісний Центр?

Сучасна побутова техніка — це складні в технічному плані прилади, для ремонту яких потрібні спеціальні знання, досвід та навички. Звертаючись до First сервісного центру, ви можете бути впевнені, що ваша техніка потрапила у надійні руки. У нашій майстерні працюють інженери зі спеціальною освітою. Ремонтом кожного виду обладнання займаються вузькоспеціалізовані фахівці, які знають тонкощі роботи з конкретними видами техніки. Саме тому ми впевнені у високій якості результату, надаємо офіційно оформлену гарантію терміном від 3 до 12 місяців.

Робочі місця наших майстрів оснащені сучасним технологічним та діагностичним обладнанням. Завдяки цьому ми можемо швидко та кваліфіковано усунути навіть складні ушкодження.

Звертаючись до майстерні, ви отримуєте професійні послуги. Доставити пошкоджені прилади в наш сервісний центр Ви можете самостійно або скористайтесь послугами кур'єрської доставки. Зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, щоб погодити час приїзду кур'єра. Наш співробітник забере девайс і доставить на найближчий пункт прийому:

 • м. Т. Шевченка, вул. Костянтинівська, 73.
 • м. Хрещатик, вул. Прорізна, 4.

При першому зверненні до Сервісного Центру Номер 1 у Києві клієнт може розраховувати на 5% знижку, з кожним подальшим зверненням розмір знижки становить 1%. Сплатити послуги можна готівкою, банківською карткою.

ЕЛЕКТРОІНСТРУМЕНТ ГРАВУВАННЯ ТЕХНІКА APPLE МОБІЛЬНІ ТЕЛЕФОНИ ПК, НОУТБУКИ ТА ПЛАНШЕТИ ТЕЛЕВІЗОРИ ПИЛОСОСИ ТЕХНІКА ДЛЯ КУХНІ КАВОМАШИНИ ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ ТЕХНІКА ДЛЯ ДОМУ ГОДИННИК АУДІОТЕХНІКА ФОТО ТА ВІДЕОТЕХНІКА БАНКІВСЬКА ТЕХНІКА ТЕХНІКА ДЛЯ САДУ БУДІВЕЛЬНА ТЕХНІКА ІНША ТЕХНІКА МУЗИЧНЕ, СВІТЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ ОПТИЧНІ ПРИЛАДИ МЕДИЧНА ТЕХНІКА ТА ОБЛАДНАННЯ РЕМОНТ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ